Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä, niin tulemme auttamaan yritystäsi kehittämään kommunikaatiokulttuuria

Voit olla yhteydessä suoraan meihin soittamalla, sähköpostilla tai voit jättää yhteydenottopyynnön sivun alhaalla olevalla lomakkeella.
Löydät meidät osoitteesta Kauppakatu 29, 2. krs, 70100 Kuopio.

Toimitusjohtaja

Jukka-Tapio Keränen

044 355 3549
jukka-tapio@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Hannu Okkonen​

hannu.okkonen@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Petteri Hakanen

petteri.hakanen@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Johanna Lintukoto

johanna.lintukoto@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Anne Korkia-Aho

anne.korkia-aho@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Markus Petsalo

markus.petsalo@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Heidi Jaatinen

heidi.jaatinen@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Elina Erholtz

elina.erholtz@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Harri Huttunen

harri.huttunen@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Tuomo Kemppainen

tuomo.kemppainen@tiimihenki.fi

Tiimivalmentaja

Pirjo Miettinen

pirjo.miettinen@tiimihenki.fi

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

Kiinnostaa